خدمات زیرساخت یا پسیو (Passive) شبکه

در شبکه های کامپیوتری به اجزایی که با اتصال به منبع تغدیه در تولید ، هدایت و یا تقویت سیگنال ها نقش دارند Active یا فعال ودر غیر این صورت Passive یا غیر فعال می گویند. از جمله قطعات پسیو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

انواع رک (Rack) ، دیواری و زمینی ، در سایزهای مختلف

انواع کابل (Cat5 , Cat6 , Fiber optic  و…)

انواع Cabel Management

انواع پانل های یکپارچه سازی ( Pactch Panels)

کابل های اتصال (Patch Cables)

انواع کانکتور و سوکت ( مانند KeyStone ، RJ45 و …)

داکت و اتصالات

و…

از مهمترین مسایل در اجرای کارهای پسیو استفاده بهینه از تجهیزات موجود ، طراحی استاندارد به همراه نقشه کامل و جامع جهت پیاده سازی و برآورد نیازهای مشتری با کمترین متریال و بیشترین راندمان کاری میباشد.

همچنین علیرغم تصور عمومی در مورد غیر تخصصی بودن این حوزه ، اجرای خدمات زیرساخت یا پسیو (Passive) شبکه بایستی توسط افراد متخصص و آشنا به مسائل شبکه پیاده سازی شود .

هرگونه اشتباه در اجرای خدمات زیرساخت یا پسیو (Passive) شبکه میتواند خسارات جبران ناپذیر بعدی را در پی داشته باشد .

معمولا پیدا کردن مشکلات ناشی از اجرای بد زیرساخت بسیار سخت و پر هزینه میباشد.

همچنین نحوه پیدا کردن مسیرهای مناسب در کابل کشی و انتخاب مرکز کنترل یا اتاق سرور از قبیل کارهایی است که یک پسیوکار متخصص میتواند قبل از اجرا با کارفرمای پروژه در میان بگذارد.

60
نفر
نیروی متخصص شبکه
12
سال
سابقه کاری
80
نفر
کاربر شبکه
100
%
رضایت نامه مشتری
50
نوع
خدمات متمرکز

خدمات کابل کشی شبکه رویال شبکه نگار چه ویژگی هایی دارد؟

بازدید و بررسی محل : طراحی اصولی کابل کشی دوربین مداربسته و دیگر امور خدمات پسیو ، منوط به بررسی های دقیق تیم مهندسی رویال شبکه نگار می باشد که این امر با بازدیدهای محل شرکت یا سازمان تحقق می باید. در این مرحله با توجه به نیازهای مدیران و سیاست های سازمان ، بازدید و آنالیز های داخل سازمان برای ارائه خدمات کابل کشی شبکه ، توسط کارشناسان باتجربه رویال شبکه نگار انجام می گیرد و بهترین نقاط برای کابل کشی شبکه ، تراکینگ ، نصب دوربین ها ، سرور و دیگر تجهیزات پسیو شبکه انتخاب می شوند و گزارشات آن به اطلاع مدیران سازمان خواهد رسید.
طراحی و ایجاد زیرساخت : بر اساس اهداف سازمان و آنالیزهایی که از محل مورد نظر توسط کارشناسان ثبت می شود ، نقشه کابل کشی شبکه و زیرساخت های آن در نرم افزارهای مخصوص توسط متخصصین طراحی شبکه رویال شبکه نگار شبیه سازی می شود. محل قرار گیری اتاق سرور ، رک ، تجهیزات ، کابل کشی دوربین مداربسته و … توسط کارشناسان مدلسازی می شود و پیش نمایشی از زیرساخت شبکه سازمان به مدیران نمایش داده می شود که در صورت تایید ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین های مداربسته و ارائه خدمات کابل کشی شبکه تهیه ، و توسط تکنسین های پسیو کار متخصص تحت نظارت های مکرر کارشناسان و مدیران رویال شبکه نگار انجام می گیرد.
پیگیری و پشتیبانی : خدمات کابل کشی شبکه و نصب تجهیزات پسیو در رویال شبکه نگار محدود به تهیه و راه اندازی آنها نمی شود. یکی از دلایل مهمی که سبب تمایز رویال شبکه نگار با دیگر شرکت های ارائه کننده خدمات passive و کابل کشی دوربین مداربسته شده است ، پشتیبانی بی نظیر رویال شبکه نگار پس از اتمام پروژه می باشد که به دنبال آن ، کلیه مسائل مربوط به خدمات پسیو شبکه در سازمان شما توسط رویال شبکه نگار پشتیبانی می شود. تمامی فعالیت های تکنسین ها و کارشناسان رویال شبکه نگار از ابتدای آغاز قرارداد تا انتهای پروژه خدمات کابل کشی شبکه ، تحت نظارت و بازرسی کارشناسان واحد مراقبت از مشتریان رویال شبکه نگار می باشد تا کلیه تعهدات قید شده در قرارداد انجام شود.
ارائه مستندات : کارشناسان رویال شبکه نگار در هر مرحله از اجرای خدمات کابل کشی شبکه ، گزارش هایی دقیق و مو به مو مبتنی بر آنالیزهای خود را در قالب مستندات به مدیران مسئول سازمان تحویل و ارائه می نمایند و بدون موافقت و رضایت آنها دست به انجام فعالیتی در سازمان شما نمی برند. پس از پایان کار کابل کشی دوربین مداربسته و سیم کشی شبکه در سازمان ، گزارش کاری نهایی و کاملی از طرف رویال شبکه نگار به مدیران تحویل داده می شود تا ایشان در جریان کلیه اقدامات پسیو شبکه در سازمان قرار بگیرند و بر تعهدات رویال شبکه نگار در ارائه خدمات کابل کشی شبکه واقف شوند.
رضایتمندی مشتری : ستاد مراقب از مشتریان رویال شبکه نگار در حین انجام پروژه خدمات کابل کشی شبکه ، میزان رضایت مشتری را در بازه های زمانی مختلف مورد بررسی قرار می دهد و در پایان پروژه نیز از طریق ارائه فرم نظرسنجی به مدیران ، رضایتمندی آنها را از پسیو شبکه و کابل کشی دوربین مداربسته در سازمان خود مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. در رویال شبکه نگار همیشه حق با مشتری می باشد ؛ به همین منظور کسب رضایتمندی مشتریان برای مدیران رویال شبکه نگار بسیار حائز اهمیت می باشد و اعلام رضایت مشتری نسبت به خدمات شبکه رویال شبکه نگار ، یک افتخار بزرگ برای ما محسوب می شود که در گنجینه ی کارنامه سوابق رویال شبکه نگار قرار خواهد گرفت.

بعد از سفارش خدمات کابل کشی شبکه رویال شبکه نگار ، چه اتفاقی می افتد؟

شما مدیران گرامی به منظور بهره مندی از خدمات کابل کشی شبکه رویال شبکه نگار ، می توانید با استفاده از دکمه یتماس با مشاوران رویال شبکه نگارکه در تمام صفحات سایت تعبیه شده است ، اطلاعات تماس شرکت خود را ثبت کنید تا کارشناسان روابط عمومی رویال شبکه نگار با دفتر کار شما تماس بگیرند و قرار ملاقاتی با شما ترتیب دهند. در اولین جلسه بین شما و متخصصین رویال شبکه نگار ، اهداف و نیازهای شرکت شما از پروژه پسیو و خدمات کابل کشی شبکه مورد گفتگو قرار می گیرد و تمامی انتظارات و چالش های شما در موضوع کابل کشی دوربین مداربسته و نصب تجهیزات پسیو شبکه مورد بررسی های موشکافانه قرار می گیرد. متخصصین رویال شبکه نگار به اتقاق مسئولین و پرسنل شما از محوطه های داخلی سازمان بازدید می کنند و بسترهای لازم برای اجرای خدمات کابل کشی در شرکت شما را مورد ارزیابی قرار می دهند.

پس از بازدیدهای دقیق متخصصین شبکه رویال شبکه نگار ، نقشه کابل کشی شبکه سازمان بر اساس ویژگی قابلیت توسعه و یکپارچگی آن ، طراحی و مدلسازی می شود و گزارشات مفصلی از نحوه سیم کشی شبکه و قرار گیری تجهیزات passive متناسب با نیازهای سازمان به شما ارائه می شود. سپس بهترین تجهیزات برای پیاده سازی خدمات پسیو و کابل کشی دوربین مداربسته تهیه می شود و عملیات پروژه توسط بهترین پسیو کار های شبکه و تحت نظارت متخصصین و مدیران رویال شبکه نگار انجام می شود. پس از اتمام کار خدمات کابل کشی شبکه ، کلیه امور و تجهیزات مربوط به انجام کابل کشی شبکه و پسیو سازمان شما تحت نظارت ، پشتیبانی و بازدیدهای دوره ای متخصصان رویال شبکه نگار قرار می گیرد تا هیچگونه نقص و خللی در امور خدمات کابل کشی شبکه و تجهیزات passive سازمان شما باقی نماند.

جهت دریافت مشاوره از فرم زیر استفاده کنید

icon
ایران, تهران
پاسداران-میدان هروی -بلوارشهید پناهی نیا-کوچه عبدی پلاک۲۷
icon
info @ itrndco.com
ایمیل شرکت
icon
02122947645
شنبه تا ۵شنبه ۸صبح الی ۱۷عصر

تماس با ما